Reklama

XXV Przegląd Teatrów Amatorskich imienia Kasi Kowal

09/10/2023 09:33

Dziecięce, młodzieżowe i dorosłe grupy teatralne z całego regionu wezmą udział w 25. Przeglądzie Teatrów Amatorskich im. Kasi Kowal. Jubileuszowy PTAKK odbędzie się 17 listopada w Mrągowie.

Celem Przeglądu jest propagowanie kultury teatralnej oraz stworzenie grupom i instruktorom możliwości prezentacji i wymiany doświadczeń — wyjaśniają organizatorzy przeglądu.

W konkursie prezentowane są spektakle o czasie trwania do 30 minut. Najciekawsze z nich zostaną nagrodzone, a oceni je profesjonalne jury. Teatry wyróżniające się poziomem artystycznym i wyjątkową interpretacją otrzymają nagrody rzeczowe lub finansowe, a najlepszy zespół zostanie uhonorowany statuetką 25. PTAKK.

Zgłoszenia należy składać do 3 listopada. Więcej szczegółów w regulaminie.

REGULAMIN

KARTA ZGŁOSZENIA

Patronat honorowy nad przeglądem objął marszałek województwa Gustaw Marek Brzezin.

Aplikacja info.mragowo.pl

Jeśli jeszcze tego nie zrobiłeś koniecznie zainstaluj naszą aplikację, która dostępna jest na telefony z systemem Android i iOS.


Aplikacja na Androida Aplikacja na IOS

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo info.mragowo.pl




Reklama
Wróć do