Reklama

51. Wojewódzki Przegląd Plastyki Nieprofesjonalnej - nabór prac do 30 września

26/09/2022 11:46
PAŹ15

godz: 15:00

Tylko do 30 września czekają na prace konkursowe organizatorzy 51. Wojewódzkiego Przeglądu Plastyki Nieprofesjonalnej.

Wojewódzki Przegląd Plastyki Nieprofesjonalnej w Mrągowie stanowi szczególny dorobek kulturalny miasta. Przegląd, którego organizatorem od lat jest Mrągowskie Centrum Kultury, służy propagowaniu amatorskiej twórczości plastycznej, stanowi zachętę dla twórców do dalszego rozwijania swoich pasji, daje im możliwość nawiązywania współpracy z różnymi instytucjami, budowania wartościowych więzi i znajdowania twórczej inspiracji. Jednocześnie jest okazją do zaprezentowania prac szerszej publiczności, która co roku licznie odwiedza wystawę.

Prace konkursowe do przeglądu z dziedziny malarstwa, grafiki i rysunku można przesyłać do 30 września. Każdy uczestnik może zgłosić do konkursu nie więcej niż 2 prace, które powstały w ciągu ostatnich 2 lat i nie były nagradzane w innych konkursach. Tematyka twórczości jest dowolna.

Ogłoszenie wyników konkursu i wręczenie nagród nastąpi na otwarciu wystawy konkursowej w sobotę 15 października o godz. 15.00.

Kontakt: Iwona Dworakowska
tel. 89 743 3453, 603 628 588

e-mail: [email protected]

Prace należy przesyłać do na adres:
Mrągowskie Centrum Kultury
Warszawska 26
11-700 Mrągowo

Aplikacja info.mragowo.pl

Jeśli jeszcze tego nie zrobiłeś koniecznie zainstaluj naszą aplikację, która dostępna jest na telefony z systemem Android i iOS.


Aplikacja na Androida Aplikacja na IOS

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo info.mragowo.pl




Reklama
Wróć do