Reklama

Sztuka na przystanku - Gmina Piecki w obiektywie Marcina Brzezińskiego

18/04/2023 11:20

Przystanki w Pieckach znów ozdobione zostały obrazami miejscowego fotografa - Marcina Brzezińskiego. Tym razem zaprezentowane prace pokazują uroki gminy Piecki.

Współpraca fotografa Marcina Brzezińskiego z lokalnymi władzami - wójt Agnieszką Kurczewską i zastępcą wójta Hubertem Sadownikowem przyniosła kolejne efekty. Przystanki autobusowe w Pieckach zyskały nowy wygląd za sprawą prac lokalnego artysty. Zdjęcia ukazują uroki terenów gminnych, ale nie brakuje też zwierząt, w których "specjalizuje" się Brzeziński.

Nietypowa wystawa pod hasłem "Gmina Piecki w obiektywie Marcina Brzezińskiego" ma być co jakiś czas aktualizowana. Przypomnijmy, ze jest to kolejna tego typu inicjatywa. W 2021 roku prace fotografa były już prezentowane na przystankach. Wówczas motywem przewodnim była „Fauna i flora w gminie Piecki”.

Aplikacja info.mragowo.pl

Jeśli jeszcze tego nie zrobiłeś koniecznie zainstaluj naszą aplikację, która dostępna jest na telefony z systemem Android i iOS.


Aplikacja na Androida Aplikacja na IOS

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo info.mragowo.pl




Reklama