Reklama

Od niedzieli Najlepszy Aspirant Policji w Polsce mieszka w Mrągowie

10/10/2022 13:25

Rafał Syczew wziął udział w Biegu o Buzdygan Komendanta-Rektora Wyższej Szkoły Policji w Szczytnie. I można już śmiało mówić, że od niedzieli Najlepszy Aspirant Policji w Polsce (w biegach) mieszka w Mrągowie!

W Biegu o Buzdygan Komendanta-Rektora WSPol mrągowski policjant zajął 3. miejsce w kategorii Open na 347 zgłoszonych zawodników. Ale już wśród aspirantów był najlepszy (na 119 biegaczy)! Tym samym mrągowianin poprawił swój wynik z 2019 roku, kiedy zajął 3. miejsce wśród podoficerów policji.

Przy okazji biegu udało się wspomóc Fundację Pomocy Wdowom i Sierotom po Poległych Policjantach — przekazał w mediach społecznościowych biegający funkcjonariusz. — W ten weekend wykonałem kawał dobrej roboty. Każdy start jest bardzo cenny i lepszy niż trening! Wczoraj Ostróda, dzisiaj Szczytno. Dziękuję Trenerze za przygotowania!

W sobotę podopieczny Przemysława Dąbrowskiego z #DąbrowskiTeam pobiegł w IV Międzynarodowym Polonijnym Festiwalu Biegowym. W Ostródzie Rafał Syczew, podobnie jak rok temu, zajął czwarte miejsce w kategorii Open i triumfował w kat. M30.

Aplikacja info.mragowo.pl

Jeśli jeszcze tego nie zrobiłeś koniecznie zainstaluj naszą aplikację, która dostępna jest na telefony z systemem Android i iOS.


Aplikacja na Androida Aplikacja na IOS

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo info.mragowo.pl




Reklama
Wróć do