Reklama

55-latek przez nieuwagę zajechał drogę subaru - sporo go to kosztowało

21/03/2022 12:41

Mandat w wysokości 1500 złotych dostał 55-letni traktorzysta, który przez nieuwagę zajechał drogę osobówce.

Do zdarzenia doszło w miejscowości Bobrówko. — Policjanci, którzy pojechali na miejsce ustalili, że kierowca ciągnika rolniczego jadącego w kierunku Ukty nie upewnił się co do możliwości skrętu w lewo. W momencie wykonywania tego manewru uderzył w osobowe subaru, które w tym czasie go wyprzedzało — relacjonuje asp. Dorota Kulig, rzecznik mrągowskiej policji.

W trakcie interwencji ustalono, że 55-letni traktorzysta nie posiada uprawnień do kierowania tego typu pojazdami, a pojazd nie miał ważnych badań technicznych. Za popełnione wykroczenia mężczyzna został ukarany mandatem w wysokości 1500 złotych.

Aplikacja info.mragowo.pl

Jeśli jeszcze tego nie zrobiłeś koniecznie zainstaluj naszą aplikację, która dostępna jest na telefony z systemem Android i iOS.


Aplikacja na Androida Aplikacja na IOS

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo info.mragowo.pl




Reklama
Wróć do