Reklama

Wypadek między Mikołajkami a Woźnicami. Jedna osoba trafiła do szpitala


Do zdarzenia drogowego doszło w sobotni wieczór na drodze krajowej nr 16 pomiędzy Mikołajkami a Woźnicami. Jedna osoba została poszkodowana i przewieziona do szpitala.


W sobotę o godzinie 19:35 służby ratunkowe zostały zadysponowane do wypadku na drodze krajowej nr 16 pomiędzy Mikołajkami a Woźnicami.

Jak poinformowali strażacy z OSP Mikołajki, w wyniku zdarzenia jedna osoba została poszkodowana. Po udzieleniu pomocy na miejscu została przetransportowana przez Zespół Ratownictwa Medycznego do szpitala w Piszu.

W działaniach ratowniczych uczestniczyli strażacy z OSP Mikołajki, JRG Mrągowo oraz OSP Olszewo, a także Zespół Ratownictwa Medycznego z Orzysza i policjanci.

Reklama

Okoliczności zdarzenia wyjaśnia policja.

Aplikacja na Androida

Źródło: OSP Mikołajki
Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.



Reklama

Wideo info.mragowo.pl




Reklama
Najnowsze wiadomości