
Zbliża się VI edycja Europejskiego Kongresu Samorządów. Tym razem, ten największy w naszej część Europy kongres nt. polityki lokalnej, odbędzie się w Mikołajkach.
Kongres jest platformą wymiany poglądów oraz miejsce spotkań liderów samorządowych, elit regionalnych z przedstawicielami administracji państwowej, organizacji pozarządowych i biznesu. Dzięki staraniom samorządu wydarzenie na najbliższe kilka lat już na dobre zagości w naszym mieście. Udział weźmie blisko 2000 gości.
Bloki programowe, panele dyskusyjne, warsztaty – już 6 grudnia rozpocznie się spotkanie liderów samorządowych, elit regionalnych, przedstawicieli administracji państwowej, organizacji pozarządowych i biznesu. VI edycja odbędzie się w Mikołajkach, a miejscem debat będzie dobrze znany Hotel Gołębiewski. Program merytoryczny konferencji obejmuje ponad sto wydarzeń, które tematycznie zostały podzielone na ścieżki, takie jak m.in. Biznes i Zarządzanie, Inwestycje, Społeczeństwo, Współpraca Międzyregionalna czy Zrównoważony Rozwój.
Gospodarzem wydarzenia są Mikołajki, głównym partnerem jest Województwo Warmińsko-Mazurskie.
źródło: mikolajki.eu
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze opinie