Reklama

Sukces Stanisława Kamińskiego na Mistrzostwach Świata Weteranów w Las Vegas

Podczas Mistrzostw Świata Weteranów w zapasach, które odbyły się w Las Vegas, Stanisław Kamiński zdobył tytuł Mistrza Świata w kategorii 130 kg (Dywizja G) w stylu wolnym.

Kamiński to doświadczony i utytułowany zapaśnik, a także trener, który od ponad 30 lat związany jest z gminą Piecki. W klubie LUKS Orlik Nawiady dzieli się swoją wiedzą i pasją z młodzieżą.

Sukcesy na tych mistrzostwach odnotowali także inni Polacy. Mirosław Wieczorkiewicz (Dywizja G, 100 kg) oraz Janusz Żurawski (Dywizja G, 130 kg) również zdobyli tytuły Mistrzów Świata. Równolegle do mistrzostw odbywał się Międzynarodowy Turniej Zapaśniczy, gdzie w kategorii 74 kg (Dywizja B) triumfował Przemysław Kraczkowski.

Wyjazd Stanisława Kamińskiego na Mistrzostwa Świata Weteranów był dotowany przez Urząd Marszałkowski w Olsztynie, Starostwo Powiatowe w Mrągowie oraz Gminę Piecki.

Aplikacja info.mragowo.pl

Jeśli jeszcze tego nie zrobiłeś koniecznie zainstaluj naszą aplikację, która dostępna jest na telefony z systemem Android i iOS.


Aplikacja na Androida Aplikacja na IOS

Aktualizacja: 17/09/2024 15:15
Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo info.mragowo.pl




Reklama
Wróć do