Do groźnie wyglądającego zdarzenia doszło we wtorek w godzinach popołudniowych. Na przejściu koło Adamsa w Mrągowie doszło do potrącenia pieszego. Do szpitala przetransportowany został pasażer volkswagena.
Z informacji, które na tę chwilę udało się ustalić wynika, że kierujący vw golfem 54-letni mieszkaniec powiatu olsztyńskiego zatrzymał się przed przejściem dla pieszych, aby przepuścić pieszego. Mężczyzna zaczął przechodzić przez przejście, prowadząc rower. Wtedy w tył zatrzymanego volkswagena uderzył fiat ducato, którym kierował 41-letni mieszkaniec powiatu mrągowskiego. — Fiat siłą uderzenia przesunął poprzedzający go pojazd, który uderzył w przechodzącego pieszego — informuje mł. asp. Paulina Karo, rzeczniczka mrągowskiej policji.
17-letni pasażer volkswagena przetransportowany został do szpitala z rozcięciem ust. Pieszy doznał ogólnych potłuczeń ciała, ale nie wymagał hospitalizacji. Wszystkie uczestnicy wypadku byli trzeźwi.
źródło: policja
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze opinie