
Urząd Miasta i Gminy Mikołajki ostrzega mieszkańców przed osobami, które podszywają się pod pracowników gminy. Do urzędu docierają sygnały o nieuczciwych osobach chodzących po domach i oferujących usługi, m.in. związane ze sprzedażą energii elektrycznej.
Samorząd podkreśla, że Gmina Mikołajki nie zlecała i nie upoważniała nikogo do takich działań. Urzędnicy nie prowadzą sprzedaży „od drzwi do drzwi”, a wszelkie oficjalne informacje publikowane są wyłącznie na stronie mikolajki.eu oraz w Biuletynie Informacji Publicznej.
Mieszkańcy proszeni są o zachowanie szczególnej ostrożności: nie wolno podpisywać umów podsuwanych przez nieznane osoby, podawać danych osobowych ani finansowych. Każdy podejrzany przypadek należy natychmiast zgłaszać Policji.
– Dbajmy wspólnie o bezpieczeństwo – nie dajmy się oszukać – apelują władze gminy.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze opinie