
Mocnym akcentem zakończyli tegoroczny sezon MTB zawodnicy Mrągowskiego Stowarzyszenia Rowerowego. Podczas Mistrzostw Województwa w Prostkach pokazali świetną formę, zdobywając wiele miejsc na podium.
Zmagania rozpoczęły się od wyścigów dzieci. W najmłodszej kategorii wiekowej Mikołaj Kaczmarczyk zdobył drugie miejsce, a Adam Żyjewski zwyciężył w grupie przedszkolnej. W wyścigu klas 2 Julian Żyjewski zajął trzecie miejsce, a Szymon Chudek zakończył wyścig na piątym.
W rywalizacji dzieci klas 3-4 Leon Bednarek zdobył srebrny medal, Aleksander Kspeka uplasował się na piątej pozycji, a Feliks Wierzchowski na dziewiątej. Tomasz Sobczyk w kategorii żaków, mimo problemów technicznych, dojechał na dziewiątym miejscu, Jakub Nikonowicz na jedenastym, a Filip Kaczmarczyk na trzynastym.
Filip Weber stanął na trzecim miejscu podium w kategorii młodzików, potwierdzając swoją wysoką formę. Wśród juniorów młodszych Patryk Sobociński zajął trzecie miejsce, a jego koledzy Mikołaj Linowski, Patryk Okrągły i Wiktor Kajetaniak kolejno piąte, szóste i ósme.
W wyścigu elity Maciej Parzych zdobył pierwsze miejsce, kończąc sezon w wielkim stylu.
Chociaż sezon MTB dobiegł końca, zawodnicy nie zwalniają tempa. Już w najbliższą niedzielę ruszają z sezonem przełajowym w Kluczborku.
Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.
Komentarze opinie