Reklama

Mikołajki. Wystawa malarstwa w miejskiej bibliotece

Centrum Kultury "Kłobuk"
10/02/2023 19:58

W Bibliotece Publicznej w Mikołajkach odbył się wernisaż wystawy "Światłem malowane", na której zaprezentowano prace grupy malarskiej lokalnego Uniwersytetu Trzeciego Wieku.

Wystawa zgromadziła szerokie grono miłośników sztuki. Jak zauważa obecna na wydarzeniu starosta Barbara Kuźmicka-Rogala, przepiękne prace świadczą o niesamowitej pasji twórców i kunszcie artystycznym.

Dziękuję za dostarczenie gościom wrażeń estetycznych — przekazała utalentowanym artystom-amatorom starosta.

Grupa malarska prowadzona przez Pawła Grykę działa dość prężnie. Otworzona w czwartek wystawa jest ich piątą już ekspozycją. Efekty pracy mikołajeckich artystów można podziwiać do 10 marca w godzinach pracy Biblioteki Publicznej w Mikołajkach. Tegoroczna wystawa poświęcona jest zmarłej w grudniu Barbarze Prytko, członkini grupy.

Aplikacja info.mragowo.pl

Jeśli jeszcze tego nie zrobiłeś koniecznie zainstaluj naszą aplikację, która dostępna jest na telefony z systemem Android i iOS.


Aplikacja na Androida Aplikacja na IOS

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo info.mragowo.pl




Reklama
Wróć do