Reklama

Biegacze Teamu Mrągowo w czołówce Kętrzyńskiego Kilometra


Zawodnicy z Mrągowa nie zawiedli podczas kolejnej edycji „Kętrzyńskiego Kilometra”. Rafał Syczew finiszował tuż za podium, a Justyna Ranachowska wywalczyła drugie miejsce wśród kobiet. Ich wyniki potwierdzają świetną formę biegaczy z Teamu Mrągowo!


W czwartek (31.07) bieżnia stadionu miejskiego w Kętrzynie wypełniła się sportową energią i radością. W ramach kolejnej edycji Kętrzyńskiego Kilometra na starcie stanęło łącznie 110 uczestników, w tym 58 dzieci i młodzieży, które rywalizowały na dystansach od 60 do 800 metrów, oraz 8 osób z niepełnosprawnościami z Warsztatu Terapii Zajęciowej przy Msnron w Kętrzynie, które pokonały 400 metrów.

W biegu głównym na 1000 metrów udział wzięły 44 osoby. Najszybszy wśród mężczyzn był Oliwier Puzio, który osiągnął znakomity czas 2:53,37. W kategorii kobiet zwyciężyła Julia Rzyp z wynikiem 3:17,71. Tuż za podium uplasował się reprezentant Mrągowa – Rafał Syczew – czasem 3:01:34 zdobywając czwarte miejsce. Z kolei Justyna Ranachowska, również z Teamu Mrągowo, zajęła drugie miejsce wśród pań z rezultatem 3:26:35.

Każdy uczestnik biegu otrzymał pamiątkowy medal, a najlepsze trójki w kategoriach dzieci i młodzieży zostały nagrodzone statuetkami. Organizatorami Kętrzyńskiego Kilometra są – niezmiennie – MOSiR Kętrzyn, Fundacja Drużyna ML, a także MKS MOSiR Kętrzyn.

Aplikacja info.mragowo.pl

Jeśli jeszcze tego nie zrobiłeś koniecznie zainstaluj naszą aplikację, która dostępna jest na telefony z systemem Android i iOS.


Aplikacja na Androida Aplikacja na IOS

Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo info.mragowo.pl




Reklama
Wróć do