Reklama

Historia Pink Floyd w Mrągowie

31/01/2025 09:44
MAR29

Fani legendarnej grupy Pink Floyd mogą szykować się na wyjątkowe muzyczne wydarzenie! 29 marca w Mrągowskim Centrum Kultury odbędzie się multimedialny koncert "Historia Pink Floyd" w wykonaniu zespołu Spare Bricks. Będzie to niepowtarzalna okazja, by przenieść się w świat jednej z najbardziej wpływowych grup rockowych wszech czasów.

Przez dwie godziny widzowie będą mogli delektować się kultową muzyką w towarzystwie niezwykłych pokazów multimedialnych i laserowych. Choreografie, inspirowane przesłaniem utworów Pink Floyd, wzbogacą występ, tworząc niezapomniane widowisko. Na scenie, obok zespołu Spare Bricks, zobaczymy również Chór Miasta Mrągowa oraz tancerzy z Mrągowskiej Sceny Tańca Współczesnego i Movement Art. Studio.

Podczas koncertu nie zabraknie największych hitów Pink Floyd. Wśród utworów, które wybrzmią w Mrągowie, znajdą się m.in. "Another Brick in the Wall part II", "Shine On You Crazy Diamond", "Comfortably Numb", "Wish You Were Here", "Hey You" oraz monumentalne "Echoes".

Dodatkową atrakcją wieczoru będą wyjątkowe wizualizacje – filmy, animacje i grafiki, które przeniosą widzów w charakterystyczny, psychodeliczny świat Pink Floyd. Co ciekawe, koncert odbędzie się w niezwykłym dniu – kilka godzin wcześniej na niebie będzie można podziwiać częściowe zaćmienie Słońca, a wieczorem wybrzmi symboliczne "Eclipse"!

Bilety: Cena wejściówki wynosi 100 zł. Można je nabyć w Recepcji Mrągowskiego Centrum Kultury (tel. 89 743 34 66, [email protected]) oraz online za pośrednictwem ekoBilet i kupBilecik.

Aplikacja info.mragowo.pl

Jeśli jeszcze tego nie zrobiłeś koniecznie zainstaluj naszą aplikację, która dostępna jest na telefony z systemem Android i iOS.


Aplikacja na Androida Aplikacja na IOS

Aktualizacja: 31/01/2025 09:54
Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo info.mragowo.pl




Reklama
Wróć do