Reklama

Awantura pod Mrągowskim Centrum Kultury. Interweniowała policja i pogotowie

Komenda Powiatowa Policji w Mrągowie
23/05/2025 11:00

Do niepokojącego zdarzenia doszło w pobliżu Mrągowskiego Centrum Kultury, gdzie – jak ustalili policjanci – pomiędzy dwoma nietrzeźwymi mężczyznami wywiązała się awantura. W jej trakcie jeden z nich zaatakował drugiego.


Według relacji świadków, kiedy przechodnie próbowali obezwładnić agresora, ten zaczął rzucać w ich kierunku butelkami. Na miejsce natychmiast wezwano zespół ratownictwa medycznego. Poszkodowany mężczyzna otrzymał niezbędną pomoc i został przetransportowany do szpitala.

– Policjanci szybko ustalili miejsce pobytu sprawcy i zatrzymali go – przekazała rzeczniczka mrągowskiej policji, podkom. Paulina Karo.

Trwa wyjaśnianie szczegółowych okoliczności zdarzenia. Funkcjonariusze będą ustalać m.in., czy doszło do naruszenia nietykalności cielesnej, czy też innych przestępstw.

Aplikacja info.mragowo.pl

Jeśli jeszcze tego nie zrobiłeś koniecznie zainstaluj naszą aplikację, która dostępna jest na telefony z systemem Android i iOS.


Aplikacja na Androida Aplikacja na IOS

Aktualizacja: 23/05/2025 11:00
Reklama

Komentarze opinie

Podziel się swoją opinią

Twoje zdanie jest ważne jednak nie może ranić innych osób lub grup.


Reklama

Wideo info.mragowo.pl




Reklama
Wróć do