Roztańczona grupa z Mrągowa podbiła Koszalin

W Koszalinie świetnie spisały się dwie mini formacje MDK Mrągowo – Smyki zwyciężyły w kategorii wiekowej 12-15, zaś grupa REM była druga w kategorii 16+.

Kolejny udany start w zawodach tanecznych zaliczyła grupa podopiecznych Młodzieżowego Domu Kultury. W Koszalinie dwie formacje taneczne zajęły „medalowe” miejsca, ale nasi tancerze dobrze radzili sobie też w indywidualnych bojach.

Za nami druga edycja ogólnopolskich zawodów tanecznych Koszalińskie Yo! Mrągowscy tancerze udali się na turniej zaraz po spektaklu „Imperium zatracenia”. Wyruszyli w nocy do Koszalina,a le opłacało się! W zawodach świetnie spisały się dwie mini formacje MDK Mrągowo – Smyki zwyciężyły w kategorii wiekowej 12-15, zaś grupa REM była druga w kategorii 16+.

W indywidualnych starciach tanecznych młodzi tancerze z Mrągowa zazwyczaj przechodzili przez pierwsze eliminacje. W kategorii 1vs1 hip hop 16+ Martyna Gnoza osiągnęła Top 8, a w tym samym gronie Magda Borowska załapała się do Top 16.

— Tancerze z całej Polski i mega atmosfera super zawodów po tak długiej przerwie dały nam to na co tak długo czekaliśmy i czego wszystkim ogromnie brakowało — komentuje Ewa Gnoza, dyrektor Młodzieżowego Domu Kultury.

Na zdjęciu: ekipa Młodzieżowego Domu Kultury w Koszalinie pokazała się jak zwykle z dobrej strony (fot. archiwum MDK Mrągowo)