Mieszkaniec gminy Mikołajki zatrzymany przez „łowców pedofili”

Mieszkaniec gminy Mikołajki zatrzymany przez „łowców pedofili”

W jednej z miejscowości w gminie Mikołajki ujęto 51-letniego mężczyznę, który w sieci rozmawiał z nieletnimi, wysyłając im przy tym swoje nagie zdjęcia.

W niedzielne popołudnie doszło do zatrzymania pedofila z terenu gminy Mikołajki. Do interwencji doszło dzięki łowcom pedofili ze znanej grupy ECPU Polska.


Członkowie Elusive Child Protection Unit Poland (ECPU – polska filia angielskiej grupy łowców pedofili) przemierzają czasem setki kilometrów w ciągu dnia, by pomóc w ujęciu pedofila. Tak było tym razem, kiedy z Mazowsza przemierzyli szmat drogi, by zameldować się w powiecie mrągowskim. Tu, w jednej z miejscowości w gminie Mikołajki, pomogli ująć 51-letniego mężczyznę, który w sieci rozmawiał z nieletnimi, wysyłając im przy tym swoje nagie zdjęcia. Każde ujęcie pedofila jest transmitowane w mediach społecznościowych i tak było tym razem. Dzięki temu wyszło na jaw, że podczas tych konwersacji 51-latek groził jednemu z dzieci śmiercią, ale rejestrowany przyznał, że to były tylko… żarty!

Na miejscu akcji pojawiła się zaalarmowana policja, która zatrzymała mężczyznę. Obecnie trwają dalsze czynności w tej sprawie.

(fot. nadesłane)

2 Komentarze
Marek Szymański
ADMINISTRATOR
PROFILZobacz również

Zostaw komentarz:

You must be logged in to post a comment.

2 Komentarze

 • Jaroslaw
  31 maja 2021, 15:26

  Dla czego w przypadku takich zwyrodnialców pisze się tak ogólnie nie pisząc konkretów. Przecież ktoś taki powinien być stygmatyzowanepy do końca życia żeby już żadnemu dziecku krzywdy nie zrobił.
  To jest mieszkaniec wsi Zełwągi, Krzysztof Z. Ma profil na Facebooku można sobie tego zwyrola obejrzeć.
  Wiem że nie jest skazany ale za niewinność się nie zatrzymuje.

  Odpowiedz
 • […] samym zatrzymaniu pisaliśmy w artykule Mieszkaniec gminy Mikołajki zatrzymany przez „łowców pedofili” w niedzielę. Tymczasem z informacji przekazanych przez grupę Elusive Child Protection Unit Poland […]

  Odpowiedz