Mrągowo: sesja miejska w trybie stacjonarnym! Odwołanie przewodniczącego punktem głównym obrad?

Mrągowo: sesja miejska w trybie stacjonarnym! Odwołanie przewodniczącego punktem głównym obrad?

Na stronie Urzędu Miejskiego w Mrągowie pojawiły się zaproszenia na dwie sesje Rady Miejskiej. Jedna w trybie stacjonarnym, druga korespondencyjnym.

W oczekiwaniu na sesję absolutoryjną, która jak już wiemy odbędzie się w korespondencyjnym, dość „dziwnym” jak na swoją wagę, okazało się, że część radnych zwołało sesję nadzwyczajną. Odbędzie się ona w trybie stacjonarnym, ale z zachowaniem reżimu sanitarnego w związku z pandemią COVID-19.


Na stronie Urzędu Miejskiego w Mrągowie pojawiły się zaproszenia na dwie sesje Rady Miejskiej. Jedna to sesja absolutoryjna, która została zaplanowana na czwartek. Tymczasem w poniedziałek (21.06) o godz. 16.00 w sali nr 1  Urzędu Miejskiego radni spotkają się, by przeanalizować raport o stanie Gminy Miasta Mrągowo za rok 2020 oraz sprawozdanie finansowe, również za 2020 rok.

Ważnym punktem, choć w ocenie dzisiejszego „układu sił” raczej mało realnym, będzie próba odwołania Henryka Nikonora z funkcji przewodniczącego.

Do tematu z pewnością wrócimy.

Transmisja mrągowskich sesji jest możliwa do śledzenia TUTAJ.

Na zdjęciu: Czy przewodniczący Henryk Nikonor boi się utraty pełnionej przez siebie funkcji? (fot. Paweł Krasowski/UM Mrągowo)

Marek Szymański
ADMINISTRATOR
PROFILZobacz również

Zostaw komentarz:

You must be logged in to post a comment.

Ostatnie

Autorzy

Komentowane