Do CK „Kłobuk” w Mikołajkach wracają spektakle! Na początek panowie Szwedes i Roznerski kameralnie

Do CK „Kłobuk” w Mikołajkach wracają spektakle! Na początek panowie Szwedes i Roznerski kameralnie

— Zaproszenia wyłącznie dla mieszkańców gminy Mikołajki. Spóźniony prezent na Dzień Kobiet (spektakl przesunięty z 8 marca), stąd też cena dla pań wynosi 0.00 zł. Panowie chcący towarzyszyć kobietom proszeni są o uiszczenie opłaty wynoszącej 10 zł przy odbiorze — przestrzegają organizatorzy.

Kolejna dobra wiadomość z kręgów lokalnej kultury: do Centrum Kultury „Kłobuk” w Mikołajkach wracają spektakle.


— Zaplanowane z okazji Dnia Kobiet widowisko „Niemy Kelner” nie mogło się odbyć 8 marca z powodu obostrzeń pandemicznych. Jednak wraz z ich luzowaniem możemy planować spotkanie z aktorami Piotrem Szwedesem i Mikołajem Roznerskim — głoszą organizatorzy.

A teraz „mała” uwaga: kameralny spektakl, który 28 czerwca odbędzie się dwukrotnie  (godz. 17.00 i 18.00) mogą zobaczyć wyłącznie mieszkańcy gminy Mikołajki. — Zaproszenia wyłącznie dla mieszkańców gminy Mikołajki. Spóźniony prezent na Dzień Kobiet (spektakl przesunięty z 8 marca), stąd też cena dla pań wynosi 0.00 zł. Panowie chcący towarzyszyć kobietom proszeni są o uiszczenie opłaty wynoszącej 10 zł przy odbiorze — przestrzegają organizatorzy.

OD ORGANIZATORA

Zasady rezerwacji: Zaproszenia będą wydawane 24 czerwca w siedzibie Centrum Kultury „Kłobuk” w dwóch terminach: o godz. 9.00 oraz 19.00.
Na jedną osobę przypadają maksymalnie 2 zaproszenia. Prosimy o przestrzeganie tych zasad, chcemy z kulturą dotrzeć do jak największej liczby naszych mieszkańców. Odbieranie zaproszeń w większej ilości i nie wykorzystanie ich, to szkoda na rzecz innych.
Bilety będą weryfikowane przy wejściu na salę.
Zasady bezpieczeństwa:
– przed wejściem na salę prosimy założyć maseczki;
– przed wejściem na salę prosimy o dezynfekcję rąk (dozowniki znajdują się na każdym piętrze CK Kłobuk oraz przy wejściu);
Obowiązuje limit 75% obłożenia, prosimy osoby (które nie przyszły razem) o zachowanie odstępów jednego miejsca.

Marek Szymański
ADMINISTRATOR
PROFILZobacz również

Zostaw komentarz:

You must be logged in to post a comment.